Elektrikli zincirli vinç, garantili kalite özelliğine sahip kaldırma ünitesi olarak Uluslararası pazarda ihtiyaçlara tamamen net olarak cevap vererek, istenilen birçok alanda kullanım seçeneği sunarak kullanım ömrü olarak uzun ömürlü güvenilirlik garantisi sağlayarak yapılan yatırıma olumlu şekilde cevap verebilmektedir. 500KG’dan 5000KG’a kadar üretim yapılmaktadır. Tek hız ve çift hız seçenekleri mevcuttur.

2 HAREKETLİ ELEKTRİKLİ ZİNCİRLİ CARASKAL

4 HAREKETLİ ELEKTRİKLİ ZİNCİRLİ CARASKAL

Elektrikli zincirli caraskal, genellikle kaldırılması bu vinçler için uygun olan yükleri taşıma ve yükleme işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmek için kullanılmaktadır. Kaldırma işlemi bir kiriş üzerinde çalışmakta olan elektrikl ya da manuel bir taşıyıcı ile birleşerek, kaldırılan yükün daha stabil bir şekilde kaldırılması ve yatay hareketin rahat bir şekilde oluşmasına imkan tanır.

Elektrikli zincirli ceraskal, tavana asılarak montaj işlemi gerçekleştikten sonra monoraylar ile birlikle donatılabilmekte veya kollu vinç, köprülü vinç gibi diğer çeşit vinçlerle birleştirilerek kaldırma ünitesi olarak farklı şekillerde kullanılabilir. Tavana veya zemine sabitlenmiş olan elektrikli zincirli vinç çeşitli şekillerde kaldırma ünitesi olarak kullanılarak ya da sabit pozisyonlar yüklenerek de kullanılabilir.