Halatlı vinç, yük kaldırma sektöründe yaygın olarak kullanılan vinç türüdür. İleri düzeyde teknoloji ile tasarlanmış olup ve değişik tiplere sahip halatlı ceraskal, siz değerli müşterilerimize kullanım sağlamaktadır. Kullanım yerlerine göre değişkenlik gösteren halatlı caraskal dünyanın her yerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Farklı tonajlara ve özelliklere sahip halatlı caraskallar DEMİRAS CRANE güvencesiyle kalite standartlarına uygun olarak satılmaktadır.Halatlı vinç kullanımı sizlere kolaylıklar sağlayacaktır.

ÇİFT KİRİŞLİ HALATLI CARASKAL

MONORAY HALATLI CARASKAL

İKİZ TAMBURLU ASANSÖR MAKİNASI

İkiz tamburlu asansör makinası, taşınacak olan malzemenin merkezli bir şekilde taşınması sistemine dayalı bir üretim tipidir. Kaldırılan yükün zemin seviyesinden yükselmeye başladığı noktaya doğru ilerlerken;  bir baştan öteki başa doğru hareket halinde olan halat, çevreden merkeze doğru hareketi sonucunda çelik halat üzerinde aşınmalar en aza indirgenerek sağlıklı bir taşıma işlemi ve vinç kanca bloğunun daha sağlı bir şekilde çalışma işlemi görmesini sağlamaktadır.

DÖNER ARABALI VİNÇ

DEMİRAS CRANE 1 ton ile 100 ton kaldırma kapasitesine sahip döner arabalı çift kirişli vinçler üretmektedir. Yükleme ve yerleşim amaçlı, büyük kapasiteli yüklerin saha içinde döndürülmesini sağlamak üzere dizayn edilen çift kancalı ve/veya traversli vinçlerdir. 360 derece tam tur yapacak şekilde imal edilebilen döner arabalı vinçler özellikle uzun yüklerin taşınmasında kullanılmaktadır. Özellikle ağır tonajlı yüklerin emniyetli bir şekilde kaldırılması ve taşınması için uygundur.